V niedziela zwykła

04 II 2018 r.

  1. Dzisiaj poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej na Mszy św. o godz. 11.00.
  2. Msze św. w tygodniu w dolnej kaplicy.
  3. We wtorek zapraszamy wszystkich Przyjaciół Misji i sympatyków na Nabożeństwo misyjne o godz. 18.00, a następnie na Eucharystię o godz. 18.30.
  4. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w czwartek o godz. 18.00
  5. W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego, który chcemy partycypować już w najbliższą sobotę. Chorych i w podeszłym wieku parafian zapraszamy na różaniec o godz. 11.30, a później na mszę św. połączoną z udzieleniem sakramentu chorych i błogosławieństwem lourdzkim o godz. 12.00. Po mszy św. zapraszamy na wspólny poczęstunek do auli pod kościołem.
  6. Za tydzień II niedziela miesiąca – taca przeznaczona na malowanie naszego kościoła, w tym dniu szczególnie chcemy pamiętać o wszystkich budowniczych i ofiarodawcach naszego Kościoła. Msza św. w ich intencji w przyszłą niedzielę o godz. 19.00.
  7. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do sanktuariów maryjnych Szwajcarii, Włoch, Niemiec, Austrii i Czech. W programie wyjazdu m.in. Einsideln, Oropa, Mediolan, Wenecja, Madonna Della Corona, Altottin, Mariazell, Maria Taferl i Przybram. Czas trwania pielgrzymki 8 dni 17 – 25 września 2018. Koszt 2470 zł + 20 Euro. Zapisy w biurze parafialnym lub mailowo chrystuskrol@oblaci.pl. Plan wywieszony jest w gablotach, dostępny na stronie internetowej i facebooku.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, gdzie możemy przeczytać m.in. o rozwijającym się chrześcijaństwie w Korei, gdzie w tym roku odbywają się zimowe igrzyska; o zamordowanych trapistach z Algierii, których papież Franciszek ogłosił męczennikami; a w Przewodniku katolickim, główny temat to wierność małżeńska; dla młodzieży czasopismo Wzrastanie, a dla dzieci Mały Gość.