II Niedziela po Bożym Narodzeniu

05 I 2020 r.

  1. Dzisiaj o godz. 17.30 zapraszamy do kościoła na koncert kolędowy Zespołu Albo i Nie ze Śląska.
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to Święto nakazane, Msze św. według porządku niedzielnego. Kazania głoszą ojcowie z Prokury Misyjnej, taca jest przeznaczona na misje. Przed kościołem będzie można nabyć nowy numer Misyjnych Dróg.
  3. W środę Msza św. w intencji Ojczyzny, Radio Maryja i TW Trwam o godz. 18.30
  4. W czwartek zapraszamy o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego, odpust parafialny w parafii Chrystusa Sługi. Jest to również druga niedziela miesiąca modlimy się szczególnie za budowniczych, dobrodziejów naszego kościoła. Msza św. w ich intencji o godz. 12.30. Bóg zapłać za ofiary składane w tym dniu na dalsze prace remontowe.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 będzie śpiewał poznański chór Canticorum, po Mszy św. koncert kolęd.
  7. Plan Duszpasterskich odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablotkach i dostępny również na stronie internetowej. Kolędę rozpoczynamy od piątku, w dni powszednie od godz. 16.00, w soboty i niedziele od godz. 15.00; w tym roku będziemy rozpoczynać kolędę od numerów wyższych do niższych, ofiary składane w czasie kolędy będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii. Kolęda dodatkowa 25, 26.01.2020. Osoby chętne prosimy o zgłoszenie w biurze parafialnym lub w zakrystii.
  8. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Wiesława Goś l. 82 z ul. Sucharskiego, Msza św. i pogrzeb w środę w kaplicy cmentarnej w Przeźmierowie o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.