III  Niedziela Wielkiego Postu

07 III 2021 r.

 1.  Przypominamy uczestnikom liturgii o zakrywaniu twarzy maseczką według dotychczasowych zasad.
 2. W związku z obostrzeniami sanitarnymi informujemy, że:

w naszym kościele może w czasie liturgii uczestniczyć 40 osób, jeśli będzie taka potrzeba to będziemy odprawić równolegle drugą Mszę św. w auli pod kościołem, gdzie będzie mogło uczestniczyć  jeszcze 20 osób.

– Ks. Arcybiskup udzielił na czas nowych obostrzeń dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii,

dodatkowa Msza św. niedzielna o godz. 16.45

transmisje Mszy św. można oglądać poprzez stronę parafialną www.chrystuskrol.pl

 1. Dzisiaj Msza św. w intencji członków Żywego Różańca o 12.30, wspólno modlitwa różańcowa o 12.00.
 2. W środę Caritas parafialna będzie wydawać środki z Programu FEAD od 16.00 do 17.30.
 3. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00
 4. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej dzieci o godz. 17.00 i dorosłych o godz. 17.45.
 5. W sobotę przypada kolejny dzień fatimski, rano o 8.00 Msza św. w intencji osób chorych, starszych i podeszłym wieku po niej nabożeństwo dla nich, wieczorem od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramenty, 17.45 różaniec fatimski i Msza św. Prośby i podziękowania do Matki Bożej prosimy przynosić do skarbony przy figurze.
 6. Za tydzień druga niedziela miesiąca modlimy się szczególnie w intencji budowniczych, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła. Msza św. w ich intencji o godz. 16.45. Bóg zapłać za ofiary składane w tym dniu na dalsze prace w naszym kościele.
 7. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.00 z kazaniem pasyjnym, a po nim dodatkowa Msza św. o godz. 16.45 bez kazania, nie będzie w czasie Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 17.00. Koperty na daninę diecezjalną można zabrać ze sobą wychodząc z kościoła.
 8. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony przy figurze Św. Antoniego albo bezpośrednio do S. Agneli.
 9. Od przyszłej niedzieli w zakrystii ministranckiej będzie można nabyć paschaliki wielkanocne w cenie 7 zł.
 10. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności sp. Elżbietę Kozińską, l. 74 z ul. Pietrusińskiego, pogrzeb w poniedziałek na cmentarzu komunalnym w Luboniu o godz. 11.00, Msza św. u nas w kościele o godz. 9.30. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.