XIV Niedziela Zwykła

07 VII 2019 r.

  1. Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę na Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio, która niesie pomoc medyczną dla misyjnych szpitali i przychodni.
  2. Biuro parafialne czynne w cyklu wakacyjnym czyli we wtorki, czwartki 16.00 – 18.00.
  3. W czwartek o 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia serdecznie zapraszamy.
  4. W sobotę kolejny dzień fatimski. Msza św. o 8.00 w intencji starszych , chorych i cierpiących parafian, a po niej nabożeństwo dla chorych. Wieczorem od 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o 18.30 Msza św. a po niej różaniec fatimski, procesja i apel. Prośby i podziękowania do Matki Bożej prosimy wrzucać do skarbony przy figurze.
  5. Za tydzień druga niedziela miesiąca modlimy się za budowniczych, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła. Msza św. w ich intencji o 12.30. Bóg zapłać za ofiary składane na dalsze prace remontowe w naszym kościele.
  6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii swoje książki o małżeństwie i rodzinie podpisywać będzie p. prof. Grzegorz Łęcicki. Spotkaniom towarzyszyć będzie kiermasz książek i filmów katolickich.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego oraz czasopisma dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
  8. Organizujemy pielgrzymkę do Wilna, w programie m.in. Studzieniczna, Wilno, Troki, Święta Lipka i Gietrzwałd w dniach 19 – 22 września 2019. Koszt 950 zł. Plan jest wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.
  9. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Romana Mileckiego l. 70 z ul. Szamocińskiej, pogrzeb się już odbył. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie..