Święto Chrztu Pańskiego

12 I 2020 r.

  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.30 będzie śpiewał poznański chór Canticorum, po Mszy św. koncert kolęd.
  2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca modlimy się szczególnie za budowniczych, dobrodziejów naszego kościoła. Msza św. w ich intencji o godz. 12.30. Bóg zapłać za ofiary składane w tym dniu na dalsze prace remontowe.
  3. Jutro swoje imieniny obchodzi s. Agnela nasza zakrystianka, dziękujemy za jej posługę w parafii, za piękne dekoracje i życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
  4. W poniedziałek kolejny dzień fatimski O godz. 8.00 Msza św. w intencji chorych i starszych parafian z nabożeństwem do Matki Bożej w intencji chorych. Wieczorem od 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o 17.45 – różaniec fatimski. O 18.30 Msza św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Prośby i podziękowania do Matki Bożej proszę wyjątkowo przynosić do Siostry Agneli do zakrystii.
  5. W czwartek zapraszamy o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 będzie śpiewał poznański Chór Collegium a po Mszy św. zapraszamy na koncert.
  7. Plan Duszpasterskich odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablotkach i dostępny również na stronie internetowej. Kolędę rozpoczynamy od piątku, w dni powszednie od godz. 16.00, w soboty i niedziele od godz. 15.00; w tym roku będziemy rozpoczynać kolędę od numerów wyższych do niższych, ofiary składane w czasie kolędy będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.
  8. W poniedziałek kolęda na działkach przy ul. Leszczyńskiej prosimy o zgłoszenie w zakrystii. Kolęda dodatkowa 25, 26.01.2020. Osoby chętne prosimy o zgłoszenie w biurze parafialnym lub w zakrystii.
  9. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. O. Andrzeja Grzesiaka OMI, posługującego w naszej parafii od ponad roku. Msza św. pożegnalna w naszym kościele w środę o godz. 8.00, o 7.30 różaniec  po Mszy św. eksporta do Obry i tam o godz. 11.30 Msza św. pogrzebowa. Chętnych na wyjazd prosimy do Obry prosimy o zgłoszenie się w zakrystii po Mszy św. W piątek za powiadany już pogrzeb śp. Andrzeja Mann z ul. Kościańskiej. Msza św. o godz. 9.30, pogrzeb na Górczynie o godz. 11.00  Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.