XXVIII Niedziela Zwykła

13 IX 2019 r.

 1. Dzisiaj obchodzimy kolejny XIX Dzień Papieski. Przed kościołem młodzież zbiera ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Caritas parafialna będzie rozprowadza kremówki w cenie 4.00.
 2. Dzisiaj także II niedziela miesiąca modlimy się w intencji Parafian, dobrodziejów budowniczych i ofiarodawców naszego Kościoła. Msza św. w ich intencji o godz. 12.30. Bóg zapłać za ofiary składane na dalsze prace w naszym kościele.
 3. Dzisiaj kolejny dzień fatimski. Od 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu o 19.00 Msza św. i po niej różaniec fatimski i procesja Eucharystyczna. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać do skarbony przy figurze.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych o 17.45.
 5. Od przyszłego tygodnia w biurze parafialnym można już zamawiać Msze św. na przyszły rok.
 6. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w auli pod kościołem o godz. 19.15
 7. We wtorek Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci o godz. 18.30.
 8. Za tydzień kazania będzie głosił o. Tomasz Maniura OMI, przed kościołem będzie można nabyć książki z wyprawy rowerowej Niniwa Team.
 9. Z tyłu kościoła wyłożone są już kartki na wypominki, można je przynosić do biura parafialnego albo do zakrystii. W dniach od 01 do 10 listopada będziemy modlić się za zmarłych na różańcu, a przez cały rok każdego miesiąca są odprawiane 4 Msze św. w intencji  zmarłych zapisanych w wypominkach na Mszach św. zbiorowych.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego i dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego i Małego Przewodnika Katolickiego.
 11. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zdzisławę Głowacką z ul. Komornickiej l. 79, pogrzeb się już odbył. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.