XI Niedziela Zwykła

14 VI 2020 r.

 1. Dzisiaj II niedziela miesiąca modlimy się szczególnie za budowniczych, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła. Msza św. w ich intencji o godz. 12.30. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na prace w naszym kościele.
 2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała: budowniczym ołtarzy, służbie liturgicznej, niosącym sztandary i różaniec, dziewczynkom sypiącym kwiatki, orkiestrze, Rycerzom Jana Pawła II, Siostrom Służebniczkom, Ojcom i Braciom z naszego klasztoru składam serdeczne Bóg zapłać.
 3. Po Mszy św. o godz. 12.30 procesja eucharystyczna.
 4. Zapraszamy do oglądania wystawy zdjęć i pamiątek o św. Janie Pawle II od 9.00 do 19.00 w auli pod kościołem, w kaplicy na dole są wyświetlane cały czas kilkuminutowe filmy o Świętym. Dzisiaj ostatni dzień kiedy można tę wystawę obejrzeć.
 5. Przypominamy uczestnikom liturgii o zakrywaniu twarzy maseczką według dotychczasowych zasad.
 6. W ramach oktawy Bożego Ciała do piątku włącznie wieczorna Msza św. połączona z Nieszporami i Procesją Eucharystyczną. Nabożeństwa czerwcowe w Oktawie rano po Mszy św. i wieczorem po Mszy św. w łączności z procesją.
 7. We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i Mszę św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
 8. W piątek przypada Uroczystość NSPJ, po Mszy św. wieczornej procesja eucharystyczna.
 9. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 10. Spowiedź święta przed każdą Mszą św. w zakrystii ministranckiej.
 11. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne normalnie we wtorek i czwartek od 8.30 do 10.00 i od 16.00 do 18.00 w sobotę biuro parafialne będzie nieczynne. Intencje mszalne można także zamawiać pod numerem tel. 519195160 lub mailowo proboszcz.poznan@oblaci.pl.
 12. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zdzisławę Nowak z ul. Śmiełowskiej l. 77 pogrzeb we wtorek o godz. 11.50 na Junikowie, Msza św. pogrzebowa kościele o godz. 10.00. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…