XV Niedziela Zwykła

14 VII 2019 r.

  1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca modlimy się za budowniczych, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła. Msza św. w ich intencji o 12.30. Bóg zapłać za ofiary składane na dalsze prace remontowe w naszym kościele.
  2. Witamy w naszej parafii p. prof. Grzegorza Łęcickiego, który przyjechał do nas ze swoimi książkami o małżeństwie i rodzinie.
  3. Biuro parafialne czynne w cyklu wakacyjnym czyli we wtorki, czwartki 16.00 – 18.00.
  4. W czwartek o 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia serdecznie zapraszamy.
  5. W przyszłą sobotę swoje imieniny obchodzi o. Czesław życzymy mu wielu łask Bożych, zdrowia i sił w posłudze duszpasterskiej w naszej parafii. Msza św. w Jego intencji w sobotę o godz. 18.30.
  6. Za tydzień w niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na nasze Oblackie Centrum Młodzieżowe w Kokotku.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego oraz czasopisma dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
  8. Organizujemy pielgrzymkę do Wilna, w programie m.in. Studzieniczna, Wilno, Troki, Święta Lipka i Gietrzwałd w dniach 19 – 22 września 2019. Koszt 950 zł. Plan jest wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.
  9. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Elżbietę Dratwa l.69 z ul. Głogowskiej i śp. Ryszarda Wieczorka l. 81 z ul. Kościańskiej pogrzeby się już odbył. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..