XXIX Niedziela Zwykła

17 X 2021 r.

 1. Przypominamy, dziękujemy i prosimy uczestników liturgii o zakrywanie twarzy maseczką według dotychczasowych zasad.

 2. Trwa październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.45 a w niedziele o 18.15, dzieci z rodzinami na Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 w kościele. Grupy parafialne zapraszamy do współprowadzenia z nami kapłanami nabożeństw różańcowych w październiku przez odmówienie z ławki jednej, dwu czy nawet wszystkich dziesiątek różańca, kapłani będą czytać rozważania do tajemnic. Zgłoszenia grup, w który dzień października dana grupa współprowadziłaby różaniec przyjmujemy po Mszach świętych przed kościołem.

 3. W poniedziałek święto św. Łukasza ewangelisty. To także dzień modlitw za pracowników służby zdrowia, pamiętajmy w swych modlitwach o tych, którzy dbają o nasze zdrowie.

 4. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza we wtorek na msze św. w intencji żywych i zmarłych członków o godz. 18.30.

 5. Wspólnota Epifania zaprasza na wieczór modlitewny w najbliższą środę po Mszy św. o 18.30.

 6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 i 1 szkół ponadpodstawowych w najbliższy piątek o 19.15.

 7. Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna. Zbiórka do puszek przed kościołem na Caritas.

 8. Msza św. w intencji osób należących do nieustającego różańca oraz tych, za których się modlą zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o 19. Wcześniej nabożeństwo różańcowe.

 9. Przyjmujemy intencje na rok 2022.

 10. Z tyłu kościoła wyłożone są już kartki na wypominki, można je przynosić do biura parafialnego albo do zakrystii. W dniach od 01 do 10 listopada będziemy modlić się za zmarłych na różańcu, a przez cały rok każdego miesiąca są odprawiane 4 Msze św. w intencji zmarłych zapisanych w wypominkach na Mszach św. zbiorowych.

 11. Dziękujemy za angażowanie się w liturgię poprzez czytanie, śpiewanie psalmów, modlitwę wiernych, zbieranie tacy. Zapraszamy też nowe osoby. Lista posług liturgicznych na przyszłą niedzielę jest wywieszona w przedsionku kościoła i zachęcamy, żeby się zapisywać.

 12. Polecamy prasę katolicką. Dziś szczególnie najnowszy numer Misyjnych Dróg, który można nabyć przed kościołem.

 13. Odszedł do wieczności śp.: Stanisław Jąder l. 80 z ul. Kołłątaja, za którego msza św. pogrzebowa będzie odprawiona w naszym kościele w poniedziałek o godz. 9.00 a pogrzeb na cmentarzu na Junikowie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Bóg zapłać za modlitwę, życzliwość i za wszelkie dobro.