XX Niedziela Zwykła

18 VIII 2019 r.

  1. Witamy w naszej parafii o. Dawida Omiecińskiego OMI z Ukrainy, dziękujemy mu za głoszone słowo Boże. Po Mszach świętych przed kościołem można złożyć ofiarę na misje.
  2. Od jesieni rusza kolejna odsłona Programu FEAD, jest to pomoc żywnościowa rozprowadzana przez Caritas ze środków unijnych. Chętnych do uczestnictwa w tym programie prosimy o zgłaszanie się do pani Marii Duszyńskiej w poniedziałek w godzinach 9.00 – 11.00 i 16.00 – 17.00 u niej w domu.
  3. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek od 16.00 – 18.00.
  4. We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 17.30, a później na Mszę św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  5. W czwartek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 w intencji dzieci objętych duchową adopcją i Mszę św. w ich intencji.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy przygotowaniu wiązanek z kwiatów i ziół, a szczególnie Caritas parafialnej.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego oraz czasopisma dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
  9. Organizujemy pielgrzymkę do Wilna, w programie m.in. Studzieniczna, Wilno, Troki, Święta Lipka i Gietrzwałd w dniach 19 – 22 września 2019. Koszt 950 zł. Plan jest wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.
  10. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Leokadię Osińską z ul. Żerkowskiej l. 79, pogrzeb się już odbył. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.