XXIX Niedziela Zwykła

18 X 2020 r.

 1. Przypominamy uczestnikom liturgii o zakrywaniu twarzy maseczką według dotychczasowych zasad.
 2. W związku z nowymi obostrzeniami sanitarnymi informujemy, że:

w naszym kościele może w czasie liturgii uczestniczyć 75 osób,

– Ks. Arcybiskup udzielił na czas nowych obostrzeń dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii,

– od dzisiejszej niedzieli w czasie trwania obostrzeń będzie odprawiana jeszcze jedna dodatkowa Msza św. o godz. 17.00 w niedzielę.

transmisje Mszy św. można oglądać poprzez stronę parafialną www.chrystuskrol.pl

 1. Dzisiaj obchodzimy w kościele kolejną niedzielę misyjną modlimy się szczególnie za kościół misyjny, prosząc o nowe powołania misyjne.
 2. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu, będziemy się modlić szczególnie w intencji kościoła misyjnego, różaniec będą prowadzić ojcowie z Prokury Misyjnej.
 3. We wtorek Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci o godz. 18.30
 4. Od wtorku można już zamawiać i rezerwować w biurze parafialnym Msze św. na przyszły rok.
 5. W czwartek wspomnienie Św. Jana Pawła II
 6. Z tyłu kościoła wyłożone są już kartki na wypominki, można je przynosić do biura parafialnego albo do zakrystii. W dniach od 01 do 10 listopada będziemy modlić się za zmarłych na różańcu, a przez cały rok każdego miesiąca są odprawiane 4 Msze św. w intencji  zmarłych zapisanych w wypominkach na Mszach św. zbiorowych.
 7. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci o godz. 17.00 od wtorku do czwartku, dla dorosłych o 17.45 od poniedziałku do soboty, w niedzielę różaniec o godz. 18.15.
 8. Spowiedź święta przed każdą Mszą św. w zakrystii ministranckiej.
 9. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne normalnie
 • we wtorek i czwartek od 8.30 do10.00 i od 16.00 do 18.00, w sobotę 8.30 – 10.00

Intencje mszalne można także zamawiać pod numerem tel. 519195160 lub mailowo proboszcz.poznan@oblaci.pl. Przypominamy o uzupełnianiu zarezerwowanych mszy św. nie czekajmy z tym na ostatnią chwilę.

 1. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp.. Adama Asmana l. 40 z ul. Glinianki pogrzeb już się odbył oraz śp. Pelagię Gola l. 87 z ul. Zamiejskiej, pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00 na cmentarzu w Luboniu Żabikowie, Msza św. pogrzebowa u nas w kościele o godz. 13.00. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.