I Niedziela Wielkiego Postu

21 II 2021 r.

  1.  Przypominamy uczestnikom liturgii o zakrywaniu twarzy maseczką według dotychczasowych zasad.
  2. W związku z obostrzeniami sanitarnymi informujemy, że:

w naszym kościele może w czasie liturgii uczestniczyć 40 osób, jeśli będzie taka potrzeba to będziemy odprawić równolegle drugą Mszę św. w auli pod kościołem, gdzie będzie mogło uczestniczyć  jeszcze 20 osób.

– Ks. Arcybiskup udzielił na czas nowych obostrzeń dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii,

dodatkowa Msza św. niedzielna o godz. 17.00

transmisje Mszy św. można oglądać poprzez stronę parafialną www.chrystuskrol.pl

  1. Dziękujemy O. Rafałowi Kupczakowi za trud głoszenia naszych rekolekcji wielkopostnych, niech dobry Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem a Maryja ma w swojej opiece na każdy dzień.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.30 w intencji dzieci objętych duchową adopcją, o 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  3. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej dzieci o godz. 17.00 i dorosłych o godz. 17.45.
  4. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.00 z kazaniem pasyjnym, a po nim dodatkowa Msza św. o godz. 16.45 bez kazania, nie będzie w czasie Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 17.00. Koperty na daninę diecezjalną można zabrać ze sobą wychodząc z kościoła.
  5. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Klarę Stysiak z ul. Stęszewskiej l. 100, pogrzeb się już odbył, śp. Aleksandrę Nowak z ul. Kopanina l. 64, pogrzeb w czwartek o godz. 8.10 na Junikowie, Msza św. pogrzebowa u nas w kościele o godz. 10.30, oraz śp. O. Czesława Motaka OMI, l. 67, należącego do naszego domu zakonnego i posługującego jako kapelan w Chumiętkach k/Krobi, pogrzeb odbył się wczoraj w Obrze. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.