XVII Niedziela Zwykła

26 VII 2020 r.

 1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej O. Tomasza wraz z uczestnikami rowerowej wyprawy Niniwa Team, dziękujemy za głoszone słowo Boże. Po Mszach świętych wychodząc z kościoła można złożyć ofiary na rozwój oblackiego centrum duszpasterstwa młodzieży w Kokotku.
 2. Z racji przypadającego wczoraj wspomnienia św. Krzysztofa po każdej Mszy św. niedzielnej poświęcenie samochodów i innych pojazdów mechanicznych.
 • Przypominamy uczestnikom liturgii o zakrywaniu twarzy maseczką według dotychczasowych zasad.
 1. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 2. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. ku czci Niepokalanego serca Maryi o godz. 8.00, a później nabożeństwo wynagradzające pierwszych sobót.
 3. Spowiedź święta przed każdą Mszą św. w zakrystii ministranckiej.
 4. W lipcu i sierpniu nie ma odwiedzin chorych, w nagłych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny 519195160.
 5. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w cyklu wakacyjnym
 • we wtorek i czwartek od 16.00 do 18.00,
 • w sobotę nieczynne.

Intencje mszalne można także zamawiać pod numerem tel. 519195160 lub mailowo proboszcz.poznan@oblaci.pl.

 1. Jest możliwość wyjazdu z pielgrzymką na Dolny Śląsk szlakiem dwóch największych klasztorów pocysterskich Lubiąża i Krzeszowa, oprócz tych dwóch miejsc odwiedzimy Jawor, zamek Chojnik, wodospad Kamieńczyka, Jelenią Górę. Wyjazd 28 – 30.08.2020 r. Koszt 750 zł. Zapisy i informacje w zakrystii lub w biurze parafialnym oraz mailowo proboszcz.poznan@oblaci.pl
 2. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Krzysztofa Baumann z Kopaniny l.69 pogrzeb się już odbył. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.