IV niedziela zwykła

28 I 2018 r.

 1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Radio Emaus.
 2. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do czwartku w dolnej kaplicy.
 3. W I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych także i z naszej parafii, o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 4. Po Mszy św. wieczornej spotkanie noworoczne rady parafialnej.
 5. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Jest to również I Piątek Miesiąca. Msze Św. w naszym Kościele o godz. 8.00, 10.00, 17.00 – szkolna i 18.30. Spowiedź w tym dniu rano pół godziny przed Mszą św., dla dzieci spowiedź od 16.30, dla dorosłych od 17.30. Po Mszy św. porannej i wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św.
 6. Przed kościołem w tym dniu zbiórka do puszek na zakony klauzurowe.
 7. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 8.00, a później na nabożeństwo pierwszo sobotnie. Odwiedziny chorych rozpoczniemy od godz. 00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub biurze parafialnym.
 8. W przyszłą sobotę zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia prowadzony przez Zespół Ninive, który tradycyjnie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.30.
 9. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania odbędą się w sobotę, 3.02.18 r., rok 2 o godz. 13.00, rok 3 grupa A o godz. 14.00, rok 3 grupa B o godz. 15.00.
 10. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do sanktuariów maryjnych Szwajcarii, Włoch, Niemiec, Austrii i Czech. W programie wyjazdu m.in. Einsideln, Oropa, Mediolan, Wenecja, Madonna Della Corona, Altottin, Mariazell, Maria Taferl i Przybram. Czas trwania pielgrzymki 8 dni 17 – 25 września 2018. Koszt 2470 zł + 20 Euro. Zapisy w biurze parafialnym lub mailowo chrystuskrol@oblaci.pl. Plan wywieszony jest w gablotach, dostępny na stronie internetowej i facebooku.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, gdzie możemy przeczytać m.in. o tym kim jest mistyk, o owocach papieskich pielgrzymek do Chile i Peru; a w Przewodniku katolickim, główny temat to życie konsekrowane; dla młodzieży czasopismo wzrastanie, a dla dzieci Mały Gość.
 12. Odszedł z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Ryszard Walkowiak z ul. Głogowskiej miał 76 lat. Pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.