XIII Niedziela Zwykła

30 VI 2019 r.

 1. Dziękujemy O. Janowi za trzyletnią posługę duszpasterską w naszej parafii, niech Maryja Niepokalana wspomaga w nowej posłudze duszpasterskiej w Sekretariacie Powołań. Po Mszach świętych dopołudniowych zapraszamy na kawę i ciasto do auli.
 2. Przed kościołem można dzisiaj nabyć nowy numer Misyjnych Dróg.
 3. Biuro parafialne czynne w cyklu wakacyjnym czyli we wtorki, czwartki 16.00 – 18.00.
 4. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo misyjne o godz. 18.00 i Msze św. w intencji misji i misjonarzy o godz. 18.30.
 5. W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych od 17.30, o 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a później Msza św. zbiorcza.
 6. W I piątek miesiąca spowiedź rano od 7.30 i wieczorem od 17.30. Nabożeństwo do NSPJ po porannej i wieczornej Eucharystii.
 7. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi i nabożeństwo wynagradzające pierwszych sobót.
 8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00 będzie ją sprawować ok. 50 Oblatów z całego świata, uczestników spotkania między kapitulnego na czele z Ojcem Generałem.
 9. Msza św. w intencji żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca wyjątkowo w przyszłą niedzielę o godz. 11.00
 10. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio, która niesie pomoc medyczną dla misyjnych szpitali i przychodni.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego oraz czasopisma dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
 12. Organizujemy pielgrzymkę do Wilna, w programie m.in. Studzieniczna, Wilno, Troki, Święta Lipka i Gietrzwałd w dniach 19 – 22 września 2019. Koszt 950 zł. Plan jest wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.
 13. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Antoniego Stasiuka l. 95 z ul. Gostyńskiej, Termin pogrzebu do ustalenia. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie..