30 Niedziela Zwykła 25.10.2020

8.00

1/ Za + Jerzego Wojczyńskiego i ++ z rodzin Wojczyńskich i Zmysłowskich.

2/ W intencji Łucji z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

9.30

1/ Za + Franciszka Borkiewicza.

2/ Za + Tadeusza Schneider.

11.00

1/ W intencji Haliny i Zdzisława z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

12.30

1/ Za ++ Ewarysta, Fryderykę, Stefanię, Ksawerego, Marka i Magdalenę o łaskę życia wiecznego.

2/ Za + Mieczysława Kmiecia w 7 rocznicę śmierci ++ z rodziny Kmieciów, Misiornych, Zielińskich, Chudych oraz za + Grzegorza Kawończyka w 10 rocznicę śmierci i ++ z rodziny Kawończyków i Piskorzów.

3/ W intencji Reginy i Jarosława z okazji 50 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla całej rodziny.

17.00

1/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

18.15 Różaniec

19.00

1/ Msza św. zbiorcza:

- za czcicieli Matki Bożej,

- za dzieci objęte duchową adopcją,

- za ++ polecanych w wypominkach,

- za + Włodzimierza Teicherta ++ rodziców i krewnych z obojga stron,

- z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz w pewnej intencji,

- za + Tadeusza Bajerlein w 19 rocznicę śmierci ++ Krystynę i Stefana Dolińskich.

- o łaskę zdrowia dla brata Michała

2/ Za + Kazimierza Radeckiego - greg.

Poniedziałek 26.10.2020

8.00

1/  Za + Kazimierza Radeckiego – greg.

2/ Za + Zofię Pawlaczyk

17.45 Różaniec dla dorosłych

18.30

1/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

2/ Za + Magdalenę Rzepkę – od Katarzyny z rodziną

3/ Za ++ Stanisławę i Ryszarda Kostrzewów i ++ z rodziny.

4/ Za + Janinę Turkot od Roberta i Violetty.

Wtorek 27.10.2020

8.00

1/ Za + Kazimierza Radeckiego – greg.

2/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

11.00 Za + Aleksandra Paulus - pogrzebowa

17.00 Różaniec dla dzieci

17.45 Różaniec dla dorosłych

18.30

1/ Za + ks. Tadeusza Fołczyńskiego od rodziny Gałków

2/ Za + Floriana Majewskiego.

3/ Za + Marię Orzałkiewicz i ++ z rodziny

4/ Za + męża Zygmunta oraz ++ rodziców i teściów oraz ++ z rodziny z obojga stron.

Środa 28.10.2020

8.00

1/ Za + Kazimierza Radeckiego – greg.

2/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

 

17.00 Różaniec dla dzieci

17.45 Różaniec dla dorosłych

18.30

1/ Za + Tadeusza Przybylskiego

2/ Za ++ rodziców Różę i Jerzego Grajek

3/ Za + Witolda Kraśnika w 11 rocznicę śmierci ++ z rodziny Kraśników, Lewandowskich, Kaczorów i Kierzkowskich.

Czwartek 29.10.2020

8.00

1/ Za + Kazimierza Radeckiego – greg.

2/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

17.00 Różaniec dla dzieci

17.45 Różaniec dla dorosłych

18.30

1/ W intencji S. Violetty z okazji imienin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.

2/ Za ++ rodziców Joannę i Mieczysława + brata Andrzeja Maślaczyków.

3/ Za ++ Janinę i Stanisława Toporek.

4/ Za ++ Władysławę i Benona Heinz, Władysławę i Mariana Połowicz.

 

Piątek 30.10.2020

8.00

1/  Za ++ z rodzin Szambelanów, Rakockich, pawłowskich, Stasiuk, Gajewskich i Burych z prośbą o Boże Miłosierdzie.

2/ O łaskę uzdrowienia dla całej rodziny.

16.30 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

18.00 Różaniec dla dorosłych

18.30

1/  Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

2/ Za + Kazimierza Radeckiego – greg.

3/ Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla kochanej mamy Marianny.

 

Sobota  31.10.2020

8.00

1/ Za + Magdalenę od rodziny Kubickich

2/ Za + męża Tadeusza w 22 rocznicę śmierci + syna Ryszarda w 12 rocznicę śmierci, + Felicję Zawielak w 12 rocznicę śmierci + Mieczysława Łajdych w 5 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców i teściów.

17.45 Różaniec

18.30

1/ Za + syna Mirosława ++ rodziców Stefanię i Jana, teściów Walerię i Bolesława oraz ++ z rodziny.

2/ Za + Elżbietę i Stanisława Sędłak.

3/ W intencji Stanisławy Filipiak z podziękowaniem za szczęśliwie przebytą operację z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji urodzin.

Uroczystość Wszystkich Świętych  01.11.2020

8.00

1/ Za ++ Dorotę, Zofię, Andrzeja, Feliksa, Zofię i ++ z rodziny Degórskich.

2/ Rez. Grzegorzewicz.

9.30

1/ Za + Zofię Plackowską.

11.00

1/ Za + Marię Sarbak w 6 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców.

2/ Za ++ Andrzeja, Irenę i Hieronima Piotrów, Helenę i Kazimierza Krajeckich o Boże Miłosierdzie dla nich, - od żony, córki i syna z rodziną.

12.30

1/ Za Parafian.

2/ Za ++ Antoninę i Stanisława Sikorskich w 67 rocznicę śmierci, Joannę i Atanazego Garczyńskich, Elżbietę Łaskarzewską i ++ z rodziny.

17.00

1/ Za + Janinę Zyśko – greg.

18.15 Różaniec z wypominkami

19.00

1/ Za ++ Antoninę, Edmunda, Eugeniusza Gniot, Czesława Gierszewskiego.

 

Intencje mszalne 18 – 25.10.2020

29 Niedziela Zwykła 18.10.2020  

8.00

1/ Za + męża Jerzego Łukaszewskiego i ++ rodziców z obojga stron.

2/ Za ++ Dorotę Gajownik i Andrzeja Wyrwińskiego oraz ++ z rodziny Jańczaków i Wyrwińskich.

9.30

1/ Za ++ rodziców Mariannę i Stefana kogut oraz Janinę i Józefa Flejszerowicz i ++ z rodziny.

11.00

1/ Za ++ Halinę, Franciszka Kabat, Irenę i Józefę Sobkiewicz i ++ z rodziny.

2/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

12.30

1/ W intencji Małgorzaty i Zbigniewa z okazji 35 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na każdy dzień..

2/ Za ++ Stanisławę, Łukasza Janiszewskich, Elżbietę, Franciszka, Marcina Podniesińskich .

17.00

1/ Za Parafian.

 

18.15 Różaniec

19.00

1/ Za + Kazimierza Radeckiego - greg.

Poniedziałek 19.10.2020 

8.00

1/  Za + Kazimierza Radeckiego – greg.

17.45 Różaniec dla dorosłych

18.30

1/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

2/ Za + Marię Borowiec od Przyjaciół Andrzeja i Mirki, Jurka i Ani.

3/ Za + Jana Szymańskiego od Maryli Grabarkiewicz oraz Ani i Sławka Stroińskich z synami.

4/ Za + Siostrę Marię Agnieszkę Szymańską.

 Wtorek 20.10.2020  

8.00

1/ Za + Kazimierza Radeckiego – greg.

2/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

17.00 Różaniec dla dzieci

17.45 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.30

1/ Za żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, o nawrócenie grzeszników oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

2/ Rez. Braczyńska.

3/ Za + Floriana Majewskiego od córki Aleksandry i Michała z rodziną

Środa 21.10.2020

8.00

1/ Za + Kazimierza Radeckiego – greg.

 

17.00 Różaniec dla dzieci

17.45 Różaniec dla dorosłych

18.30

1/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

2/ Za + Mariana Andrzejak ++ Gabrielę i Józefa Andrzejaków.

3/ Za + Halinę Kłodzińską od uczestników pogrzebu.

Czwartek 22.10.2020  

 8.00

1/ Za + Kazimierza Radeckiego – greg.

17.00 Różaniec dla dzieci

17.45 Różaniec dla dorosłych

18.30

1/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

2/ Za + Floriana Majewskiego od uczestników pogrzebu.

3/ W intencji chrześniaków Leona i Krzysia z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża.

Chrzest: Roksana Szczepańska

 

Piątek 23.10.2020

8.00

1/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

2/ Za + Kazimierza Radeckiego – greg.

17.45 Różaniec dla dorosłych

18.30

1/  W intencji Macieja z okazji 37 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na każdy dzień.

2/ Za + Jacka Lemiesz od Romana Tomaszewskiego i rodziny Jóźwiaków.

3/ Za + Szymona od rodziny Olejniczaków i Sołtysiaków.

4/ W intencji Piotra z okazji 18 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na każdy dzień..

 

Sobota  24.10.2020

8.00

1/ Za + Kazimierza Radeckiego – greg.

2/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

3/ W intencji Ojczyzny w dniu modlitwy Nieustającego Różańca w naszej parafii oraz w intencji podejmujących modlitwę o potrzebne łaski i Bożą opiekę.

17.45 Różaniec

18.30

1/ Za + Jana Rzeszowskiego. ++ Zofię Kałużną, Jarosława Wardęgę ++ rodziców z obojga stron i ++ z rodziny.

2/ Za parafian.

3/ Rez. Klatkiewicz.

30 Niedziela Zwykła 25.10.2020  

8.00

1/ Za + Jerzego Wojczyńskiego i ++ z rodzin Wojczyńskich i Zmysłowskich.

2/ W intencji Łucji z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

9.30

1/ Za + Franciszka Borkiewicza.

2/ Za + Tadeusza Schneider.

11.00

1/ W intencji Haliny i Zdzisława z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

12.30

1/ Za ++ Ewarysta, Fryderykę, Stefanię, Ksawerego, Marka i Magdalenę o łaskę życia wiecznego.

2/ Za + Mieczysława Kmiecia w 7 rocznicę śmierci ++ z rodziny Kmieciów, Misiornych, Zielińskich, Chudych oraz za + Grzegorza Kawończyka w 10 rocznicę śmierci i ++ z rodziny Kawończyków i Piskorzów.

3/ W intencji Reginy i Jarosława z okazji 50 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla całej rodziny.

Chrzest: Anna Maria Rembacz

17.00

1/ Za + Zygmunta Bereszyńskiego – greg.

18.15 Różaniec

19.00

1/ Msza św. zbiorcza:

- za czcicieli Matki Bożej,

- za dzieci objęte duchową adopcją,

- za ++ polecanych w wypominkach,

- za + Włodzimierza Teicherta ++ rodziców i krewnych z obojga stron,

- z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz w pewnej intencji,

- za + Tadeusza Bajerlein w 19 rocznicę śmierci ++ Krystynę i Stefana Dolińskich.

2/ Za + Kazimierza Radeckiego - greg.