Ogłoszenia parafialne XVI Niedziela Zwykła 22.07.2018

XVI Niedziela Zwykła

22 VII 2018 r.

 1. Dzisiaj z racji przypadającego w tygodniu wspomnienia Św. Krzysztofa po każdej Mszy św. poświęcenie samochodów i innych pojazdów mechanicznych.
 2. Biuro parafialne w okresie wakacyjnym czynne we wtorki i czwartki od godz. 16.00 18.00.
 3. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 w intencji dzieci objętych duchową adopcją, a później na Mszę św.
 4. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.
 5. Z racji malowania naszej świątyni. Msze św. w tygodniu będą odprawiane w kaplicy na dole. Msze św. niedzielne + sobota wieczór w kościele.
 6. Młodzież od 7 klasy wzwyż zapraszamy na rekolekcje młodzieżowe do Iławy od 27 sierpnia do 01 września. Koszt 350 zł, zapisy u O. Jana.
 7. Zapraszamy na autokarową Pielgrzymkę do Kodnia i okolic w dniach 24 – 27 września tego roku. W programie m.in. Świnice Warckie, Niepokalanów, Kodeń, Jabłeczna – Monastyr Prawosławny, Kostomłoty – Parafia Neounicka, Pratulin, Janów Podlaski, Grabarka, Warszawa – Świątynia Opatrzności Bożej. Cena 680 zł. Zapisy w biurze parafialnym lub mailowo proboszcz.poznan@oblaci.net, chrystuskrol@oblaci.pl. Plan wywieszony jest w gablotach. Zapisy w biurze parafialnym lub w zakrystii.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, gdzie możemy przeczytać o tym w jaki sposób mówić dzisiaj o Jezusie i Przewodnik Katolicki, gdzie główny temat to głód akceptacji u młodych.

Ogłoszenia parafialne XV Niedziela Zwykła – 15.07.2018

XV Niedziela Zwykła

15 VII 2018 r.

 1. Witamy dzisiaj w naszej parafii o. Dawida Omiecińskiego OMI z Kijowa, który głosi dzisiaj słowo Boże, po Mszach Świętych przed kościołem można złożyć ofiarę na cele misyjne.
 2. Biuro parafialne w okresie wakacyjnym czynne we wtorki i czwartki od godz. 16.00 18.00.
 3. We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 17.30, a później na Mszę św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
 4. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00
 5. W piątek przypada wspomnienie bł. Czesława i jednocześnie imieniny naszego o. Czesława Grabowskiego, z tej okazji życzymy mu wielu łask Bożych, zdrowia i opieki Niepokalanej na każdy dzień.
 6. Z racji malowania naszej świątyni. Msze św. w tygodniu będą odprawiane w kaplicy na dole. Msze św. niedzielne + sobota wieczór w kościele.
 7. Za tydzień z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa po każdej Mszy św. poświęcenie samochodów i innych pojazdów mechanicznych.
 8. Młodzież od 7 klasy wzwyż zapraszamy na rekolekcje młodzieżowe do Iławy od 27 sierpnia do 01 września. Koszt 350 zł, zapisy u O. Jana
 9. Zapraszamy na autokarową Pielgrzymkę do Kodnia i okolic w dniach 24 – 27 września tego roku. W programie m.in. Świnice Warckie, Niepokalanów, Kodeń, Jabłeczna – Monastyr Prawosławny, Kostomłoty – Parafia Neounicka, Pratulin, Janów Podlaski, Grabarka, Warszawa – Świątynia Opatrzności Bożej. Cena 680 zł. Zapisy w biurze parafialnym lub mailowo proboszcz.poznan@oblaci.net, chrystuskrol@oblaci.pl. Plan wywieszony jest w gablotach. Zapisy w biurze parafialnym lub w zakrystii
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, gdzie możemy przeczytać o tym co to jest szkaplerz i po co go nosić, czasopismo Miłujcie się i Przewodnik Katolicki, gdzie główny temat to relacja Katolicy – Żydzi, oraz o zagrożeniach duchowych.
 11. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Krystynę Jędrzejewską z ul. Głuchowskiej l. 70, śp. Irenę Jurtsch z ul. Pietrusińskiego l. 90 pogrzeby się już odbyły. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.