Zakon Rycerzy Świętego Jana Pawła II
w Parafii pw. Chrystusa Króla w Poznaniu!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ogólnopolską formacją, publicznym stowarzyszeniem świeckich mężczyzn, katolików, którzy idą za Jezusem Chrystusem poprzez nauczanie św. Jana Pawła II. Należymy do różnych środowisk, nie ma znaczenia, jaki wykonujesz zawód, ani jakie masz wykształcenie.

Co nas łączy?

Wiara rzymskokatolicka. A co za tym idzie: stan łaski uświęcającej, korzystanie z narzędzi do zbawienia i chęć rozwoju duchowego.

Jaki jest nasz cel?

Po prostu: ZBAWIENIE.

Kogo szukamy?

Zapraszamy mężczyzn, którzy szukają swojej drogi duchowej, chcą spotykać się w męskim gronie oraz formować się na wzór św. Jana Pawła II i kultywować pamięć o Papieżu – Polaku. Jesteśmy ostatnim pokoleniem, które pamięta tego największego Polaka w dziejach. Tę pamięć musimy przekazać naszym dzieciom i wnukom!!!

Jak wygląda nasza formacja?

Raz w miesiącu spotykamy się w naszym kościele parafialnym na Mszy Świętej, a potem odbywamy spotkanie z udziałem o. Proboszcza.

Organizujemy także ogólnopolskie spotkania rekolekcyjne oraz różne wyjazdy i spotkania. Nie jesteśmy zwykłą wspólnotą, jesteśmy zakonem rycerskim i każdego w Zakonie traktujemy jak Brata.

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy na Mszę Św. i spotkanie w każdy pierwszy piątek miesiąca o godz. 18.30.

Więcej informacji o Zakonie

Vivat Iesus! Totus Tuus