XXXI Niedziela Zwykła

03 XI 2019 r.

 1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas.
 2. Dzisiaj przed kościołem można również nabyć nowy numer Misyjnych Dróg.
 3. We wtorek zapraszamy na Mszę św. misyjną o godz. 18.30.
 4. W I czwartek miesiąca zapraszamy na Mszę św. w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 18.30
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rycerzy Jana Pawła II.
 6. W przyszłą niedzielę modlimy się za budowniczych, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła. Msza św. w ich intencji o godz. 12.30. Bóg zapłać za ofiary składane na dalsze prace w naszej świątyni.
 7. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.30 śpiewać będzie poznański chór Canticorum, a po Mszy św. koncert ku czci św. Jana Pawła II
 8. Również w przyszłą niedziele będzie można nabyć przed kościołem rogale marcińskie rozprowadzane przez Caritas parafialną w cenie 7 zł, dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na przygotowanie wigilii dla osób potrzebujących z naszej parafii.
 9. Od 1 do 10 listopada różaniec z wypominkami za zmarłych 45 minut przed wieczorną mszą św. Pod chórem są wyłożone kartki na wypominki. Wypominki w dalszym ciągu można składać w biurze parafialnym lub w zakrystii. Gorąco zachęcamy do modlitwy za bliskich zmarłych, którzy tej modlitwy od nas oczekują.
 10. Przypominamy, że Peregrynacja Ikony Jasnogórskiej będzie w naszej parafii od 17 – 18 listopada, a odnowienie Misji Świętej przygotowujące nas do spotkania z Maryją Jasnogórską będzie od 13 do 17 listopada. Zachęcamy aby w tych dniach przystroić swoje domy i obejścia. W salce ministranckiej po Mszach Świętych można zaopatrzyć się w emblematy Maryjne i flagi do przystrojenia naszych domostw na czas odwiedzin Maryi.
 11. Ofiary na kwiaty dla Matki Bożej Częstochowskiej, na przystrojenie naszego kościoła w czasie Peregrynacji można przynosić do Siostry Agneli.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego i dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego i Małego Przewodnika Katolickiego. Zmieniła się cena Gościa Niedzielnego od tego wydania kosztuje jeden egzemplarz 6 zł.
 13. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Władysławę Heinz z ul. Śmiełowskiej l. 87 pogrzeb się już odbył oraz śp. Eugenię Sosińską z ul. Żerkowskiej l. 95, pogrzeb w środę na Junikowie o godz. 13.10, Msza św. pogrzebowa w naszym kościele o godz. 11.00. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…