XXVII Niedziela Zwykła

06 IX 2019 r.

 1. Dzisiaj przed kościołem w ramach kampanii SOS dla Ziemi Świętej, będzie możliwy zakup wyrobów z drewna oliwnego, wykonanych przez chrześcijan z Betlejem. Nabywając wyroby wykonane przez naszych Braci i Siostry z Ziemi Świętej, dajemy im pracę i pomagamy godnie żyć.
 2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzisiaj o godz. 18.15, w tygodniu dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych o 17.45.
 4. Kolejne katechezy w ramach rekolekcji zawierzenia Jezusowi przez ręce Maryi prowadzone przez p. Adriana Pakułę w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w salce.
 6. W piątek spotkanie Rycerzy Św. Jana Pawła II o godz. 17.15 w salce.
 7. W przyszłą sobotę Święto Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu.
 8. W przyszłą niedzielę kolejny dzień fatimski. Od 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu o 19.00 Msza św. i po niej różaniec fatimski i procesja Eucharystyczna. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać do skarbony przy figurze.
 9. W przyszłą niedzielę modlimy się w intencji Parafian, dobrodziejów budowniczych i ofiarodawców naszego Kościoła. Msza św. w ich intencji o godz. 12.30. Składka w tym dniu przeznaczona jest na prace remontowe w naszym kościele.
 10. Za tydzień również kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem będą zbierane przez młodzież ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Caritas parafialna będzie rozprowadzać kremówki w cenie 4.00.
 11. Z tyłu kościoła na stojakach z gazetami są już wyłożone kartki na wypominki, które możemy przynosić do biura parafialnego lub zakrystii. Za zmarłych z wypominek modlić się będziemy na różańcu od 01 do 10.11.2019 i przez cały rok na Mszach św. zbiorowych
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego i dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego i Małego Przewodnika Katolickiego.
 13. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej śp. Genowefę Rura l. 81 z ul. Kościańskiej. Pogrzeb we wtorek na Górczynie o godz. 12.30, Msza św. pogrzebowa w naszym kościele o godz. 11.00 i śp. Henryk Grodziski l. 82 z ul. Lelewela, Msza św. pogrzebowa w środę w Luboniu Żabikowie u Św. Barbary o godz. 11.00, pogrzeb o godz. 12.00. oraz śp. Zdzisławę Głowacką l. 79 z ul. Komornickiej pogrzeb w czwartek na Junikowie o godz. 13.50, Msza św. w naszym kościele o godz. 12.30. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.