VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12 II 2023r.

  1. Dzisiaj po każdej Mszy istnieje możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.
  2. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na tacę na naszą świątynię. Radosnego dawcę miłuje Bóg!
  3. Przed kościołem proszę poczęstować się cukierkiem z okazji 50-ej rocznicy urodzin Proboszcza. Msza święta w intencji Proboszcza będzie odprawiona o godz. 11.00, a następnie poczęstunek w auli.
  4. Dzień Fatimski przypada w poniedziałek. Msza święta i nabożeństwo za chorych, ubogich i starszych o godz. 8.00. Okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.45 i Msza święta o godz. 18.30. Prośby i podziękowania można składać w skarbonie pod figurą Pani Fatimskiej.
  5. Msze święte w dni powszednie będziemy odprawiać w kaplicy dolnej od wtorku 14 lutego włącznie do odwołania. Prosimy i dziękujemy za wsparcie w spłacaniu kosztów remontu, przelewem na konto, w kopercie na tacę lub w kancelarii. Ulotki o wsparciu w spłaceniu kaplicy dostępne przed kościołem. Bóg zapłać!
  6. W piątek 17 lutego oblaci odnowią swoje śluby zakonne podczas Mszy świętej o godz. 18.30. Będziemy wówczas dziękować za ustępującego posługę prowincjała o. Pawła Zająca OMI z jego radą i prosić w intencji nowego prowincjała o. Marka Ochlaka OMI.
  7. Odszedł do wieczności śp.: Rafał Plackowski l. 57 z Kopaniny, pogrzeb już się odbył. Wieczny odpoczynek…