XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13 XI 2022r.

  1. Dziękujemy wolontariuszom za podzielenie się doświadczeniem wolontariatu na Madagaskarze. Przed kościołem jest możliwość wsparcia wolontariatu misyjnego Niniwa. Bóg zapłać!
  2. Dziękujemy za dary przynoszone na Ukrainę (ciepłe ubrania, koce, chemia, śpiwory, konserwy i żywność trwałą), można je składać w Domu Misyjnym, najlepiej dzisiaj po Mszach Świętych.
  3. Dzisiaj mamy Dzień Fatimski: różaniec z nowenną odprawimy o 18.15, o 19.00 Msza święta i Apel.
  4. Przygotowujemy się do odpustu parafialnego przez modlitwę nowenną do Chrystusa Króla – w dni powszednie o godz. 18.00.
  5. Spotkanie uczestników niedawno zakończonego kursu lektorskiego i wszystkich zaangażowanych w liturgię odbędzie się w środę o godz. 19.15 w sali kominkowej.
  6. Ustanowienie i przyobleczenie scholanek nastąpi w przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 11.00.
  7. Uroczystość odpustowa Chrystusa Króla już za tydzień. Zapraszamy przede wszystkim na sumę odpustową z procesją o godz. 12.30. Na wszystkich Mszach świętych kazania będą głosić nasi sąsiedzi Księża Filipini z Poznania. Prosimy o pieczenie ciast na odpust i przynoszenie ich do kościoła. Poczęstunek z okazji odpustu planujemy po Mszach o godz. 11.00 i 12.30.
  8. Powstała inicjatywa modlitwy w intencjach podawanych przez wszystkich chętnych Parafian i Gości. Wypisane intencje można składać w podpisanej skarbonie z tyłu kościoła i będą one omadlane przed wieczornymi Mszami świętymi.