XXXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – DZIEŃ PAPIESKI 16 X 2022r.

 1. Dziś przed kościołem można wspomóc ubogą a zdolną młodzież polską przez złożenie datku na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziękujemy o. Maciejowi i Niniwie za przeprowadzenie zbiórki.
 2. U naszych wolontariuszy Caritas można nabywać kremówki z okazji Dnia papieskiego w cenie 12 zł za 2 sztuki. Zysk zasili fundusz parafialnej Caritas. Bóg zapłać!
 3. Wyjazd rowerowy szlakiem Jana Pawła II rozpoczniemy przed kościołem o godz. 14.00, powrót planowany na godz. 17.00. Odwagi!
 4. Trwa październik: nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o 17.45 a w niedziele o 18.15. Grupom dziękujemy i prosimy o współprowadzenie różańca, zapisy w zakrystii. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci i ich bliskich codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
 5. Rozpoczęliśmy przyjmować intencje na rok 2023. By rezerwować Msze święte, szczególnie jubileuszowe i rocznicowe, zapraszamy do kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania najlepiej w tym roku.
 6. Dodatkowa okazja do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele w czwartek po Mszy wieczornej do 21.00.
 7. W przyszłą niedzielę Niedziela Misyjna, a przed kościołem rozprowadzamy nowy numer kolorowej gazetki Chrystus Król za dobrowolną ofiarę.
 8. Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła. Prosimy zabierać, czytelnie wypełnić i składać w zakrystii po Mszach świętych lub w kancelarii w godzinach urzędowania, ewentualnie na furcie klasztornej do godz. 14.00 od poniedziałku do piątku.
 9. Zbliża się kolejny Zjazd Niniwy ok. 11 listopada, tym razem w Siedlcach, zapraszamy młodzież od 8 klasy szkoły podstawowej, zgłoszenia do o. Macieja i Niniwy przed kościołem.
 10. Zapraszamy na Oblacki Wyjazd Narciarski do Krynicy w dniach 28.01-04.02.2023. Szczegóły i zapisy na naszej stronie internetowej chrystuskrol.oblaci.pl
 11. Odszedł do wieczności śp. Józef Popowicz l. 87 z ul. Rawickiej. Msza święta pogrzebowa we wtorek o godz. 12.30 na ul. Bluszczowej. Wieczny odpoczynek…