XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19 VI 2022r.

  1. Dziś szczególnie dziękujemy Bogu za osobę i dziewięcioletnią posługę s. Gaudiozy w naszej parafii i życzymy Siostrze wszelkiego Bożego błogosławieństwa. Msza święta w intencji Siostry będzie odprawiona o godz. 11.00, a przed kościołem można nabyć – za dobrowolną ofiarę – naszą parafialną gazetkę CHRYSTUS KRÓL ze zdjęciem s. Gaudiozy na okładce.
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Msze święte z procesją i litanią do Serca Pana Jezusa, a w dni powszednie z nieszporami odprawiane są wieczorami do czwartku włącznie.
  3. Paczki żywnościowe w ramach pomocy FEAD będą wydawane przez naszą Caritas jutro, w poniedziałek od 16.00 do 17.30 pod kościołem, wejście od strony dzwonnicy.
  4. Proboszcz zaprasza na Mszę świętą z okazji 20-lecia kapłaństwa w najbliższą środę o godz. 18.30.
  5. Msze święte z modlitwą dziękczynną za ukończony rok szkolny i katechetyczny i z prośbą o Boże błogosławieństwo na wakacje odprawione będą w piątek o 8.00 i 18.30.
  6. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w piątek. Z tej okazji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msza święta z procesją i litanią odprawiona będzie o godz. 18.30. Jest to także dzień modlitwy Nieustającego Różańca w intencji Ojczyzny podczas Mszy świętej o godz. 18.30.
  7. Za tydzień kazania wygłosi w naszej parafii o. Patryk Osadnik OMI z Kokotka, a przed kościołem będzie można wesprzeć organizację Festiwalu Życia dla młodzieży.
  8. Ostatnia szansa na dołączenie do grupy na Wakacje z Bogiem w Krynicy w dniach 30.07-06.08.2022. Szczegóły na parafialnym Facebooku i na naszej stronie chrystuskrol.oblaci.pl, zapisy przez internet.
  9. Odeszli do wieczności: śp. Sebastian Kowalski z ul. Bohaterów Westerplatte, śp. Eugeniusz Biskupski l. 74 z ul. Ptaszkowskiej, śp. Roman Degórski l. 67 z ul. Rawickiej, te pogrzeby już się odbyły. A także śp. Daniel Sobota l. 48 z ul. Szubińskiej, pogrzeb w środę na Junikowie a Msza święta pogrzebowa u nas o godz. 8.00; śp. Irena Schneider l. 87 z ul. Szubińskiej, pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 14.30 na cmentarzu na Junikowie, a Msza święta pogrzebowa u nas będzie odprawiona o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…