IV NIEDZIELA WIELKANOCY 30 IV 2023r.

 1. Dziękujemy o. Mariuszowi Boskowi OMI za pomoc w parafii i wygłoszone słowo. Dziś po Mszach św. będzie on zbierał ofiary na budowę kościoła parafialnego p.w. św. Jana Pawła II w Opolu.
 2. Od 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. W dni powszednie o 18.00, w niedziele o 18.30. Serdecznie zapraszamy.
 3. We wtorek 02.05. i sobotę 06.05. biuro parafialne będzie nieczynne.
 4. W środę uroczystość N.M.P. Królowej Polski, Msze św. wg porządku niedzielnego.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja do godz. 21.00. W piątek spowiedź przed każdą Mszą św. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Wyjątkowo nie będzie całodziennej adoracji.
 6. Chorych odwiedzimy 06.05. Zgłoszenia osób nie zapisanych na stałe przyjmujemy do czwartku włącznie.
 7. Zapraszamy na wystawę „Na skrzydłach miłości” – o trzech papieżach. Można ją zobaczyć po Mszach w podziemiach naszego kościoła.
 8. W niedzielę 04.06. organizujemy Festyn Parafialny. Cegiełki zaczniemy rozprowadzać od przyszłej niedzieli. Apelujemy gorąco do wszystkich Parafian o fanty, które przyjmujemy w zakrystii, kancelarii i na furcie klasztornej. Dziękujemy za pomoc i zapraszamy do współpracy, zarówno sklepy, hurtownie wszelkiego rodzaju/Macie nieraz coś co zalega wasze półki a my to wykorzystamy/ jak i instytucje prywatne. Wesprzyjcie nasze wspólne rodzinne świętowanie…
 1. Schola parafialna zaprasza nowe osoby do wspólnego śpiewu. Od przyszłego tygodnia zapraszamy na przygotowanie pieśni na 15 min. przed rozpoczęciem wieczornej Eucharystii.
 2. Rozpoczęliśmy zapisy na Wakacje z Panem Bogiem w Krynicy. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
 3. W sierpniu (24-27/28.08) organizujemy pielgrzymko-wycieczkę do Bawarii. Koszt 1770 zł. Szczegóły w gablotkach.
 4. Odeszły do wieczności: śp. Sabina Dąbrowska lat 76 z ul. Kunickiego, pogrzeb się już odbył i śp. Maria Lebioda lat 64 z ul. Rawickiej. Msza pogrzebowa w kaplicy cmentarnej na Bluszczowej 09.05. o 10.00. Wieczny odpoczynek…