II niedziela zwykła

14 I 2018 r.

 1. Dzisiaj w kościele obchodzony jest światowy dzień migranta i uchodźcy modlimy się za tych, którzy z różnych powodów musieli opuścić swoje domy, aby mogli tam powrócić, Msza św. w ich intencji dzisiaj o godz. 19.00.
 2. Siostrze Agneli naszej zakrystiance składamy serdeczne życzenia z okazji imienin. Niech Boża Dziecina obdarza potrzebnymi łaskami na drodze powołania zakonnego i parafii.
 3. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na tace a przeznaczone na malowanie naszej świątyni.
 4. Od piątku funkcjonuje odnowiona strona naszej parafii, adres pozostaje ten sam www.chrystuskro.oblaci.pl
 5. Msze św. w tygodniu rano i wieczorem w dolnej kaplicy.
 6. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, tylko w piątek po Mszy św. wieczornej o 19.15 w auli pod kościołem.
 7. We wtorek Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i na Mszę św. w intencji Apostolstwa.
 8. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.
 9. W przyszłą sobotę zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu OUT LOUD na godz. 19.30 do kościoła.
 10. Dzisiaj kolęda m.in. na działkach przy ul. Leszczyńskiej od godz. 15.00. Jutro ostatni dzień planowych kolędowych odwiedzin duszpasterskich.
 11. Parafian, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie zapraszamy do skorzystania z kolędy dodatkowej w przyszłą niedzielę 21.01.2018 od godz. 15.00. Zgłoszenia przyjmujemy w biurze parafialnym i zakrystii, można także skorzystać z emaila chrystuskrol@oblaci.pl
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, gdzie możemy przeczytać o Bożym maratończyku jak nazywa się Św. Stanisława Kostkę; a w Przewodniku katolickim, czy stać nas na solidarność z uchodźcami; jest jeszcze dostępne kolorowe wydanie Chrystusa Króla.