NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 07.04.2024

  1. Dzisiaj druga niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego, zapraszamy wszystkich na godz.15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, po niej dodatkowa Msza święta. Zbiórka do puszek przed kościołem na Caritas Archidiecezjalną. Bóg zapłać za ofiary!
  2. W tym tygodniu przypada:
    • w poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, msze św. o godz.8.00 i 18.30. Zbiórka do puszek w tym dniu na Fundusz Obrony Życia. Grupa modlitewna Radio Maryja zaprasza wieczorem na mszę św. a następnie na spotkanie w salce kominkowej.
    •  w sobotę dzień fatimski, różaniec o godz. 17.45 następnie o godz.18.30 msza św. w poleconych intencjach,
  3. Są wolne intencje w czwartek i piątek na godz. 8.00.
  4. Za tydzień w niedzielę taca inwestycyjna. Msza św. w intencji budowniczych, ofiarodawców i dobroczyńców naszego kościoła o godz.9.30
  5. Organizujemy parafialny wyjazd w dniu 11 maja br. do Obry na sztukę „ Dożywocie” na podstawie komedii Fredry. Spektakl wystawiany jest przez kleryków z naszego seminarium. Wyjazd o godz.14.00. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii lub u o. Karola.
  6. Odeszły do wieczności: śp. Maria Matysiak l.89 z ul. Trąmpczyńskiego, ten pogrzeb już się obył; śp. Urszula Krawiec l.82 z ul. Zygalskiego, której pogrzeb odbędzie się w środę na Górczynie a msza św. pogrzebowa w naszym kościele o godz. 9.00 i śp. Stefania Szrajbrowska l.78 z ul. Gostyńskiej, której pogrzeb odbędzie się w środę na Junikowie a msza św. pogrzebowa w naszym kościele o godz. 11.30. Wieczny odpoczynek…