XXIX Niedziela Zwykła

20 X 2019 r.

  1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Tomasza Maniurę OMI, dziękujemy za głoszone dzisiaj słowo Boże przed kościołem będzie można nabyć książki z wyprawy rowerowej Niniwa Team.
  2. Dzisiejsza niedziela w kościele jest obchodzona jako Światowy Dzień Misyjny, pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach i misjonarkach i nowe powołania do służby misyjnej.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych o 17.45.
  4. W biurze parafialnym można już zamawiać i rezerwować Msze św. na przyszły rok.
  5. W piątek zapraszamy na Mszę św. w intencji dzieci objętych duchową adopcją o godz. 18.30
  6. Z tyłu kościoła wyłożone są już kartki na wypominki, można je przynosić do biura parafialnego albo do zakrystii. W dniach od 01 do 10 listopada będziemy modlić się za zmarłych na różańcu, a przez cały rok każdego miesiąca są odprawiane 4 Msze św. w intencji  zmarłych zapisanych w wypominkach na Mszach św. zbiorowych.
  7. Przypominamy że Peregrynacja Ikony Jasnogórskiej będzie w naszej parafii od 17 – 18 listopada, a odnowienie Misji Świętej przygotowujące nas do spotkania z Maryją Jasnogórską będzie od 13 do 17 listopada. Zachęcamy aby w tych dniach przystroić swoje domy i obejścia. W zakrystii ministranckiej po Mszach Świętych można zaopatrzyć się w emblematy Maryje do przystrojenia naszych domostw na czas odwiedzin Maryi.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego i dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego i Małego Przewodnika Katolickiego.