Wakacje z Panem Bogiem 2022

NASZA PROPOZYCJA

Parafia p.w. Chrystusa Króla w Poznaniu organizuje już po raz trzeci letnie „Oblackie Wakacje z Panem Bogiem”. Jest to wyjazd o charakterze rekolekcyjnym, a więc adresowany do osób, które są zdecydowane uczestniczyć w całym programie rekolekcji. Zapraszamy rodziny z naszej oraz zaprzyjaźnionych parafii ?, czyli rodziców wraz z dziećmi niezależnie od wieku.

W programie rekolekcji przewidzieliśmy zarówno wysiłek fizyczny (górskie wędrówki), wspólną zabawę, jak i modlitwę oraz konferencje skierowane do dorosłych.

Chcielibyśmy, aby był to czas wypoczynku i przeżywania wakacji w obecności  Pana Boga. Mamy nadzieję, że ten wspólny wyjazd pomoże nam wzrastać w wierze, umacniać miłość w gronie najbliższych, a także budować wspólnotę katolickich rodzin.

JAK SPĘDZAMY CZAS?

Każdy dzień rekolekcyjnych „wakacji” ma zbliżony przebieg: przed południem udajemy się na wspólną wycieczkę w góry lub w inne miejsca stanowiące atrakcję turystyczną regionu. Po południu co drugi dzień proponujemy konferencję skierowaną do rodziców, a dzieciom seans filmowy pod opieką starszej młodzieży. Codziennie wieczorem będzie odprawiana Msza św. zakończona adoracją Najświętszego Sakramentu.

Po adoracji zapraszamy na zawsze niedokończone „rozmowy nikodemowe” ?.

Przez cały czas spotkania jest z nami kapłan, dzięki któremu możemy codziennie uczestniczyć we Mszy św. i adoracji Najświętszego Sakramentu, a także przystępować do Sakramentu Pojednania.

OPIEKA DUSZPASTERSKA

  1. Bartosz Madejski OMI

GDZIE?

W tym roku zapraszamy ponownie do ośrodka Górska Przystań w Beskidzie Sądeckim – w Krynicy Zdroju.

Dojazd: własny

Zakwaterowanie: pokoje 2,3,4,5 i 7 osobowe, z łazienkami

Wyżywienie: śniadanie, codzienny prowiant na wycieczki i obiadokolacja

KIEDY?

30.07 – 6.08.2022r.

 

ZAPISY

Zapisy wyłącznie przez formularz internetowy